Zahraničné

Kráska sa chcela odfotiť na vodnom skútri, takmer ju to zabilo

Bez názvu.png

Bláznivý jazdec jej takmer prešiel po hlave s druhým vodným skútrom, keď sa na ňu nečake vyrútil. Nešťastiu unikla len o vlások.

Nasledujúce video vám môže pripomínať prácu profesionálnych kaskadérov a filmárov, no obyčajné popoludnie na bahamskej pláži sa takmer zmenilo na poriadnu drámu. Vysmiata kráska sa chcela odfotiť na vodnom skútri, keď v tom do jej vodnej atrakcii v plnej rýchlosti napálil ďalší jazdec.

Zábery podľa portálu New York Daily News zachytil amatér Brian Prah na Bahamách. Na začiatku videa je vidieť, ako sa kráska náramne teší z toho, že si sadla na vodnú atrakciu a môže sa odfotiť. Aj keď si miestami trochu zakričala, pretože do skútru narážali vlny, to, čo nasledovalo, ju vystrašilo oveľa viac.

„Dievčina doslova na poslednú chvíľu unikla pred nešťastím. Vodný skúter sa na ňu vyrútil v plnej rýchlosti a takmer jej prešiel po hlave," komentoval video autor Prah.

Aj keď bláznivý vodič druhého skútru zostal po zrážke nehybne ležať na zemi, nič vážne sa mu nestalo. Prah vraj originálne video z Youtube odstránil, no na internete sa objavili jeho kópie.

Pozrite si túto dramatickú situáciu aj vy.


BAHAMY/NYDailyNEws

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.