V Poľsku vyvádzal nafetovaný traktorista. Ostala po ňom len skaza

skaza.jpg
Zdroj: TV Markíza

Zlikvidoval sedem áut a dva autobusy. V jednom osobnom aute sedelo aj malé dieťa. Polícia si najskôr myslela, že je opitý.

V Poľsku vyvádzal nafetovaný traktorista. Pod vplyvom tvrdých drog si sadol za volant a šliapol na plyn. Kým ho chytila polícia, zostala po ňom len skaza - sedem totálne zničených áut.

Takto skončilo niekoľko áut, ktoré sa stretli s nadrogovaným traktoristom. Kým z nich zostali len kopy plechu, traktor prežil besnenie s drobnými škrabancami. Nepojazdné vraky skončili v rukách odťahovej služby. "Traktorista spôsobil veľmi vážne nehody. Jazdil v protismere, podľa polície nebol triezvy. Až neskôr sme zistili, že bol nadrogovaný," potvrdila Lidia Kowalska, z polície v Zielona Gora. 

Zdroj: TV Markíza

Traktorista okrem áut zvalcoval aj 2 autobusy. V jednom osobnom aute sedelo malé dieťa. "Len zázrakom sa nikto pri nehodách nezranil." Polícia nafetovaného traktoristu zatkla a previezla do nemocnice. Podobných prípadov sa vo svete stalo niekoľko. Takto besnil opitý bagrista v Rusku. Miestni ho nakrútili, ako s radlicou likviduje jedno auto za druhým. 


POĽSKO/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti

ONLINE: Podľa Medvedeva by zásah na Kryme zo strany krajiny NATO znamenal 3. svetovú vojnu ON-LINE
  • Akýkoľvek zásah súvisiaci so situáciou na polostrove Krym zo strany členského štátu Severoatlantickej aliancie sa rovná vyhláseniu vojny Rusku, ktorá by mohla viesť až k tretej svetovej vojne.

  • Ruská federácia je v platobnej neschopnosti, pretože veritelia nedostali na účet platbu úrokov.…

  • Pri Charkove sa hlavné zoskupenie ruských vojsk sústreďuje na zabránenie postupu ukrajinskej armády…