Nadšenie a radosť vystriedalo zdesenie. Dievčatko sa narodilo s obrovskou ranou na tvári

Dieťa s ranou.
Zdroj: Facebook/Rezajhaza Williams

Vedenie nemocnice v stanovisku uviedlo, že ich celý prípad mrzí a berú zaň plnú zodpovednosť.

Sociálne siete v posledných dňoch zaplavili zábery dievčatka, ktoré po cisárskom reze skončilo s ranou na tvári. Píše The Sun.

Kyanni Williamsová sa narodila v stredu (16. 6.) v nemocnici v americkom Colorade. Na ľavom líci však utrpela širokú ranu, ktorú jej zašili 13 stehmi.

„Narodí sa vám vnučka, ktorá raz bude musieť navštíviť plastického chirurga. Veľmi nás to bolí,“ uviedol starý otec Walter.

Lekári vraj plánovali klasický pôrod, podľa matky Reazjhany jej však dali tabletku na vyvolanie pôrodu a prakticky ihneď vykonali cisársky rez. Vraj nepočuli biť srdce dieťaťa.

Po zákroku však nadšenie a radosť vystriedalo zdesenie a rozčarovanie. Kyanni mala na tvári nechcenú „ozdobu“. Podľa lekárov mala počas cisárskeho rezu hlavu blízko steny placenty.

Celý prípad je veľmi čudný aj podľa jednej zo sestričiek z nemocnice. „Bola som pri viac ako dvoch tisíckach pôrodoch, často aj cisárskych rezoch. Toto som však videla prvýkrát. Je to naozaj veľmi vzácne,“ uviedla Lisa Mercková.

Vedenie nemocnice v stanovisku uviedlo, že ich celý prípad mrzí a berú zaň plnú zodpovednosť. S dotknutou rodinou sú v kontakte.

COLORADO/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme USA

Dôležité udalosti