V kanáli na Floride našli telá dvoch malých sestier, ktoré predtým chcela pokrstiť ich matka

Polícia informuje verejnosť o náleze dvoch tiel.
Zdroj: Profimedia.sk

Presná príčina smrti sestier zatiaľ nie je známa.

Polícia v americkom meste Lauderhill na Floride vyšetruje smrť dvoch malých sestier, ktorých telá našli v umelom vodnom kanáli. Destiny († 9) a Daysha († 7) Hoganové zomreli za záhadných okolností a poslednou osobou, s ktorou deti videli živé, bola ich matka Tinessa (36). V stredu to na tlačovej konferencii oznámila miestna polícia.

Vyšetrovanie je iba na začiatku, no hlavnou podozrivou je práve matka dievčat, ktorá nenahlásila ich zmiznutie, píše portál New York Post.

Mimoriadne znepokojujúce svedectvo poskytla vyšetrovateľom suseda Hoganovcov Marie Williamsová, ktorá naposledy videla deti ako sa kúpu spolu so svojou matkou. Hoganová ju vraj s Bibliou v ruke požiadala, aby jej pomohla s krstom dievčat, čo Williamsová odmietla a svoje vlastné deti pre istotu poslala domov.

Bizarná konverzácia sa odohrala v čase, keď dievčatá naposledy videli živé, uviedla polícia. Hoganovú napriek dôvodnému podozreniu nezadržali, no sú s ňou v kontakte a vyšetrujú ju na slobode.


Zdroj: YouTube/ CNBC Television

„Momentálne sa nenachádza v miestnej komunite a nemáme oprávnenie prezradiť jej súčasné miesto pobytu," uviedol pre portál Miami Herald Mike Bigwood, zástupca polície v meste Lauderhill.

Telá dievčat, ktoré zmizli v pondelok, objavili na ďalší deň v rozpätí niekoľkých hodín. Hrozivý nález prvého tela nahlásila polícii nemenovaná osoba, ktorá si najskôr nebola istá, či ide o ľudské pozostatky alebo figurínu.

Presná príčina smrti sestier zatiaľ nie je známa. Polícia požiadala miestnych obyvateľov, ktorí rodinu poznajú, o pomoc pri vyšetrovaní.

„Naliehavo sa snažíme zistiť, čo sa dialo v tejto rodine a jako sa mohlo také niečo stať," dodal Bigwood.

LAUDERHILL/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti