Agresívna žena sa počas letu pokúšala otvoriť dvere lietadla. Personál rázne zakročil

Spútaná žena.
Zdroj: Twitter/Mike Sington

Žena kopala a kričala, jednu letušku pohryzla.

Nepríjemnej situácii čelili pasažieri lietadla, ktoré letelo z amerického Dallasu do Charlotte. Elizabeth LaClairová sedela pred „veľmi zvláštnou ženou" okolo tridsiatky, so zelenými vlasmi. Počula, ako žena oznámila, že nechce, aby lietadlo „letelo hore“.

„Začala byť viac a viac rozrušená a veľmi hlučná. Muž vedľa nej sa ju pokúšal spolu s letuškami utešiť a upokojiť, ale nič nepomohlo,“ povedala LaClairová pre The Washington Post.

Nepokojná pasažierka sa náhle postavila a pribehla k dverám, ktoré sa pokúšala otvoriť. To však už zakročili letušky. Lepiacou páskou jej pripútali nohy aj ruky.

Žena kopala a kričala, jednu letušku pohryzla. Zúfalé letušky poprosili ostatných cestujúcich, aby uvoľnili miesto a oni ich mohli pripútať.

Hovorca spoločnosti, ktorá let prevádzkovala, neodpovedal na otázky, či firemná politika umožňuje spútať páskou agresívnych pasažierov.

Polícia neuviedla, či žena bude čeliť nejakým obvineniam. Spoločnosť však informovala, že na palubu svojich lietadiel túto ženu už viac nepustí.

DALLAS/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme USA

Dôležité udalosti