Zahraničné

Toto majú byť vtipné fotografie. Prídu vám smiešne? Nám teda nie

Bábätko má cumlík prelepený lepiacou páskou
Zdroj: 10TV

Američanka to prestrelila. Fotografiami vnučky chcela pobaviť, ale vyvolala presný opak.

Žena z amerického Ohia má zrejme posunuté hranice, čo sa týka vtipu. Prišlo jej smiešne, keď odfotí svoju vnučku s lepiacou páskou na ústach alebo ležiacu v pekáči. Takéto „kúsky" nafotila a zavesila na sociálnu sieť. Užívatelia Facebooku, ktorí videli obrázky, sa ale veľmi nepobavili.

Na jednej z fotografií má dieťatko zalepený cumlík dvoma kúskami lepiacej pásky. Na druhej zase odpočíva vo veľkom pekáči na morku a vedľa seba má poukladané zemiaky.

Zdroj: 10TV
Žena vyvolala svojimi „vtipnými" fotkami rozhorčenie. Babička Jackie Sheaksová vysvetlila, že obrázky mali pobaviť priateľov na sociálnej sieti.

"Začalo to len ako vtip," povedala babička Jackie Sheaksová pre televíziu 10TV. "Dali sme trochu pásky na cumlík, pretože sme boli hlúpi."

Zdroj: 10TV

Namiesto komplimentov na fotografické schopnosti zaklopala starým rodičom na dvere polícia. V rozhovore pre miestne médiá, s vnučkou na kolenách, žena trvala na tom, že ona a jej manžel nie sú hrozní ľudia a nikdy by dievčatku neublížili. „Dostali sme lekciu. Čo si myslíme, že je smiešne nám, nemusí byť aj ostatným."

https://www.youtube.com/watch?v=PIpLTQerWqI


 

OHIO/TVNOVINY.sk
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Polícia v Indii vykonala razie v domoch novinárov a aktivistov.

Išlo najmenej o ôsmich novinárov a aktivistov. Prehĺbili sa tým obavy z potláčania slobody médií v krajine. Polícia prehľadala v hlavnom meste Naí Dillí a v Bombaji príbytky novinárov spravodajského webu NewsClick, ktorý vydáva správy v angličtine. Indické orgány naň podali žalobu už v roku 2021 za údajné financovanie zo zahraničia. (TASR)

Krátka správa

Nehoda minibusu v Turecku. Zahynula švajčiarska turistka, ranených je 11 ľudí.

Minibus viezol švajčiarskych turistov z letiska v Antalyi do hotela v meste Manavgat, približne 67 kilometrov východne od letiska. Narazil do stojaceho nákladného auta na ceste v meste Antalya na pobreží Stredozemného mora. Turistku, ktorá zahynula, identifikovali ako 44-ročnú Dianu Meyerovú. Zranených ľudí previezli do nemocnice. (TASR)

Krátka správa

Pri útoku džihádistov v Nigeri prišlo o život najmenej 29 vojakov.

Džihádisti na vojakov zaútočili s „improvizovanými výbušnými zariadeniam a kamikadze vozidlami“, pričom sa ich na atentáte podieľalo najmenej sto. „Niekoľko desiatok teroristov“ zahynulo, uviedol nigerský rezort vnútra. V súvislosti s incidentom vyhlásili v krajine trojdňový štátny smútok.