Zahraničné

Toto majú byť vtipné fotografie. Prídu vám smiešne? Nám teda nie

Bábätko má cumlík prelepený lepiacou páskou
Zdroj: 10TV

Američanka to prestrelila. Fotografiami vnučky chcela pobaviť, ale vyvolala presný opak.

Žena z amerického Ohia má zrejme posunuté hranice, čo sa týka vtipu. Prišlo jej smiešne, keď odfotí svoju vnučku s lepiacou páskou na ústach alebo ležiacu v pekáči. Takéto „kúsky" nafotila a zavesila na sociálnu sieť. Užívatelia Facebooku, ktorí videli obrázky, sa ale veľmi nepobavili.

Na jednej z fotografií má dieťatko zalepený cumlík dvoma kúskami lepiacej pásky. Na druhej zase odpočíva vo veľkom pekáči na morku a vedľa seba má poukladané zemiaky.

Zdroj: 10TV
Žena vyvolala svojimi „vtipnými" fotkami rozhorčenie. Babička Jackie Sheaksová vysvetlila, že obrázky mali pobaviť priateľov na sociálnej sieti.

"Začalo to len ako vtip," povedala babička Jackie Sheaksová pre televíziu 10TV. "Dali sme trochu pásky na cumlík, pretože sme boli hlúpi."

Zdroj: 10TV

Namiesto komplimentov na fotografické schopnosti zaklopala starým rodičom na dvere polícia. V rozhovore pre miestne médiá, s vnučkou na kolenách, žena trvala na tom, že ona a jej manžel nie sú hrozní ľudia a nikdy by dievčatku neublížili. „Dostali sme lekciu. Čo si myslíme, že je smiešne nám, nemusí byť aj ostatným."

https://www.youtube.com/watch?v=PIpLTQerWqI


 

OHIO/TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.