Šokujúci útok v Anglicku: Mladík znásilnil 15-ročné dievča v mori na preplnenej pláži

Preplnená pláž Bournemouth Beach v anglickom Dorsete cez víkend
Preplnená pláž Bournemouth Beach v anglickom Dorsete cez víkend Zdroj: Profimedia

Incident sa mal stať na populárnej pláži Bournemouth Beach v anglickom Dorsete.

Britská polícia sa s podobným prípadom ešte nestretla. Vyhlásili pátranie po mladíkovi, ktorý na pláži Bournemouth Beach v anglickom Dorsete na juhu Veľkej Británie znásilnil v mori iba 15-ročné dievča. Incident sa mal stať v nedeľu v poľudňajších hodinách v čase, keď bola pláž plná ľudí, píše Daily Mail.

Útočník sa k tínedžerke priblížil, keď sa s kamarátmi hrala v mori s loptou. Tá dopadla na hladinu kúsok od tínedžera, ktorý loptu mladej študentke prišiel podať. Začal sa s ňou rozprávať a nalákal ju do hlbšej vody.

Napriek tomu, že v mori aj na pláži boli stovky ľudí, mladík dievča vo vode znásilnil. Bližšie podrobnosti polícia nezverejnila.

Zdroj: Profimedia

Dievča útok nahlásilo polícii, ktorá sa obracia pri pátraní aj na verejnosť. Ak sa nachádzali v nedeľu popoludní v okolí móla a fotografovali či zhotovovali videá, majú sa ozvať.

Útočník údajne dievčaťu povedal, že má 17 rokov a pricestoval z Birminghamu. Pravdepodobne išlo o mladíka pakistanského pôvodu.

„Tento incident pravdepodobne znepokojí širšiu komunitu. Chceme verejnosti pripomenúť, že polícia bude vykonávať na pláži pravidelné hliadky a ľudia sa na nich môžu kedykoľvek obrátiť," uviedol detektív Wayne Seymour z dorsetskej kriminálky.

LONDÝN/jh

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti