VIDEO: Opilec v Brne odhryzol kamarátovi ucho, polícia ho našla so zakrvavenými ústami

Zachranár ošetruje muža s odhryznutým uchom.
Zdroj: Facebook/MP Brno

Dôvodom malo byť to, že mu predtým roztrhol tričko.

Mestská polícia v Brne riešila kuriózny prípad. Pri bežnej kontrole si policajti všimli muža (32) ako sa so zakrvavenými ústami pohybuje po Josefskej ulici v centre mesta. Hliadka si najskôr myslela, že je zranený, no rýchlo zistila, že pomoc potrebuje iný muž, informuje portál iDNES.

„Krv totiž patrila 25-ročnému mužovi, ktorý ležal o pár metrov ďalej vedľa kaluže krvi. Zistiť, čo sa na mieste stalo, nebolo pre policajtov ťažké," uviedol pre český portál hovorca Mestskej polície Brno Jakub Ghanem.

Rýchlo si všimli, že ležiacemu mužovi chýba časť ucha. Aktéri incidentu sa priznali, že sa poznajú a že sa pobili po hádke. Bitka vyvrcholila keď mladší z nich tomu druhému odhryzol časť ucha.


Dôvodom malo byť to, že mu predtým roztrhol tričko. Obaja boli očividne pod vplyvom alkoholu. Časť ucha našli hneď vedľa zraneného muža.

Ten sa následne útočníka zastal a priznal, že hádku vyvolal on sám. Policajti privolali záchranárov, ktorí obidvoch bitkárov ošetrili.

„V okolitých prevádzkach sa snažili zohnať ľad, ktorý potom spolu s uchom vložili do igelitového vrecka, aby ho mohli zdravotníci mužovi neskôr prišiť. Potom ho previezli do nemocnice," dodal Ghanem.

BRNO/kc

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.