VIDEO: Detská oslava sa nečakane zvrtla. Krokodíl sa zahryzol ošetrovateľke do ruky pred zrakmi detí

Krokodíl ťahá ošetrovateľku.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/USA Today

Niektoré z vydesených detí začali volať mamu.

Predčasne a pomerne dramaticky sa skončila detská oslava narodenín na predmestí amerického mesta Salt Lake City v štáte Utah. Píše FOX13.

Oslava sa uskutočnila v sobotu 14. augusta, natešené deti pozvali do minizoo Scales and Tails, ktorá sama seba popisuje ako „zábavnú a edukačnú spoločnosť".

Jedna z ošetrovateliek chcela deťom ukázať kŕmenie aligátora. Nechala ho vyskočiť z vodnej nádrže a následne mu rukou dala znamení ku kŕmeniu. Aligátor sa jej však zahryzol do ruky.

„Máme tu problém,“ kričal jeden z jej kolegov. Niektoré z vydesených detí začali volať mamu.

Aligátor medzitým ťahal ošetrovateľku k sebe do nádrže. Žena však nespanikárila, vliezla za zvieraťom a po chvíli vo vode ho objala nohami, aby aligátor nemohol trhnúť.

Jej kolega následne aligátora zaľahol a zviera tak definitívne znehybnil. Spoločne sa im potom podarilo papuľu aspoň čiastočne otvoriť.

Tretí kolega následne ženu vytiahol von. Muž ležal na aligátorovi a pokúšal sa bezpečne dostať preč. Po chvíli zápasenia sa mu to podarilo.

Jedna z návštevníčok bola zdravotná sestra, ktorá zranenej ošetrovateľke poskytla prvú pomoc. Následné vyšetrenie ukázalo, že žena, našťastie, neutrpela vážne zranenia.


Zdroj: YouTube/USA Today

SALT LAKE/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ošetrovateľka

Dôležité udalosti