Matka sa „pochválila" prísnym trestom pre syna na sociálnej sieti. Ľudia boli pobúrení

Matka potrestala syna behaním v horúčave
Matka potrestala syna behaním v horúčave Zdroj: TikTok/@kat.rodriguez13

Iba päťročný chlapec musel vonku behať v 40-stupňovej horúčave.

Takmer každý rodič sa stretne s tým, že jeho dieťa v škole neposlúchalo. Niekde stačí pokarhanie, inde volia tresty či zákazy. Nezvyčajným potrestaním sa jedna mamička z USA „pochválila" na sociálnej sieti TikTok. Ak čakala pochvalu, nedočkala sa jej.

Katarina Rodriguezová prinútila svojho päťročného syna ísť von behať pri 40 stupňoch Celzia. Na videu prezradila, že neposlúchal v škole a zvolila pre neho takýto trest. Väčšina ľudí na to okamžite reagovala negatívnymi komentármi. Jej metódu označili za traumatizujúcu, nebezpečnú a bezvýslednú.

„Myslel si, že budeme bežať iba po schránku, tak sa hneď na začiatku unavil šprintom. Teraz zomiera," hovorí Katarina vo videu a usmieva sa. Beží spoločne so synom a pýta sa ho, či už bude v škole poslúchať. „Áno," kričí jej späť.

V závere videa sa obhajuje, že tresty nerieši bitkou ani výpraskom, ale disciplínou a uvidí, či to prinesie aj želané ovocie.

Po veľkej spŕške negatívnych komentárov mladá matka na sociálnej sieti zverejnila ďalšie videá, ktorými bojuje proti kritike verejnosti. Všetkým odkazuje, aby sa každý staral sám o seba a jej výchova dieťa nie je ich starosť, píše The Mirror.

Video mladá mamička po veľkom fiasku napokon zo sociálnej sieti stiahla, no pozrieť si ho môžete v článku:

“If you don’t like the way that I’m raising my kid then move on." (Via Mirror Mums)

Uverejnil používateľ The Mirror Pondelok 13. septembra 2021
USA/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Trest

Dôležité udalosti