Zahraničné

Rekordmana piercingov nepustili do Dubaja, vraj kvôli čiernej mágii

Rolf Buchholz
Zdroj: SITA

Zamestnanci letiska mu odopreli mu vstup do krajiny z "bezpečnostných dôvodov".

Colníci v Spojených arabských emirátoch odmietli vpustiť do krajiny Nemca Rolfa Buchholza (55), ktorý je rekordmanom v počte piercingov. Nemec sa nedozvedel oficiálny dôvod, prečo ho z letiska v Dubaji nepustili ďalej, informovala v pondelok agentúra AP. Neoficiálne sa vraj colníci báli, že by Buchholz vzhľadom k svojmu neobvyklému zjavu mohol praktizovať čiernu mágiu.

Buchholz, ktorý má po celom tele 453 ozdôb vrátane stovky piercingov a implantátov v tvári, cestoval do Dubaja na akciu usporiadanú jedným z miestnych nočných podnikov, ktorý sa rozhodol návštevníkom pripraviť program plný netradičných atrakcií. Okrem akrobatov, hltačov ohňa a mečov, trpaslíkov či hadích žien sa mal predstaviť aj Buchholz, ktorý vyvoláva údiv len obyčajným zjavom. Okrem obrovského množstva piercingov po celom tele vrátane genitálií sa totiž pýši napríklad implantátmi rohov na lebke alebo obrími kruhmi v ušných lalôčikoch.

Nemec prešiel minulý týždeň po prílete do Dubaja colnou kontrolou, nakoniec si ho ale zamestnanci letiska odviedli na výsluch a odopreli mu vstup do krajiny z "bezpečnostných dôvodov". Čo úrady k tomuto kroku viedlo, sa vraj nedozvedel. V rozhovore s AP ale tvrdil, že počul zamestnanca letiska hovoriť o čiernej mágii.

DUBAJ/novinky.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.