Zahraničné

Krásna Britka sa priznáva z fanatizmu. Jej záľuba vás zrejme prekvapí

profimedia-0201818647.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Aj keď sa na ňu denne pozerá množstvo zvedavých ľudí a nie každý pohľad je príjemný, svoj život by nezmenila. Žije si totiž svoj sen. Ak máte doma malú dcérku, tento článok zaujme zrejme aj ju.

Emma Kirby (24) sa bez hanby priznáva, že je skutočná Disney fanatička. „Bývam v rozprávkovom svete a páči sa mi to," bez okolkov priznáva Emma. Britka trávi víkendy a večery tak, že sa prezlieka za svoje obľúbené postavy z rozprávok a v prevlečení sa prechádza na verejnosti.

Rapunzel, Tinkerbell, Šípková Ruženka či kráľovná Elsa. Ak vám tieto mená nič nehovoria, skúste sa na ne opýtať svojich dcér. Určite budú vedieť, o koho ide.

Krásne princezné z rozprávok však nemajú svoje fanúšičky len medzi deťmi, ale aj medzi dospelými. Ak by sme chceli nájsť ich najväčšieho fanúšika, zrejme by to bola Emma z Londýna.

Zdroj: Profimedia.sk

„Princezná Emma" pravidelne míňa na rozprávkové kostými tisícky libier. „Stalo sa mi, že na mňa na ulici zakričalo vzrušené dievčatko: Hej, kráľovná Elza. Teší ma to. Vždy som chcela byť princeznou. Plním si svoj detský sen," opisuje svoje zážitky pre britský denník DailyMail Disney fanatička.

Emma Kirby sa bez hanby priznáva, že je skutočná Disney fanatička. Býva v rozprávkovom svete a plní si detský sen

Emma s radosťou spieva, hrá na hudobné nástroje a tvári sa ako skutočná princezná aj pred deťmi. Nedávno si preto založila vlastný podnik s názvom Once Upon A Time a každé dve hodiny zarobí 170 libier. „Chodia sa na mňa pozerať skupiny 30-tich detí. Chcem len, aby som im robila radosť," dodáva Emma.

Aj keď sa na skutočnú princeznú denne pozerá množstvo zvedavých ľudí a nie každý pohľad je príjemný, svoj život by nezmenila. Žije si totiž svoj sen.

Zdroj: DailyMail

Zdroj: DailyMail

LONDÝN/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti