Pracovník domu hrôzy chcel vystrašiť chlapca. Bodol ho do nohy v domnienke, že ide o atrapu noža

Dom hrôzy, kde sa prípad stal.
Zdroj: Twitter/News 5 Cleveland

Všetko sa zbehlo veľmi rýchlo.

Ťažko uveriteľná udalosť sa stala minulý týždeň v americkom štáte Ohio, kde v tamojšej atrakcii, v dome hrôzy, bodol zamestnanec 11-ročného chlapca. Použil nôž, ktorý si priniesol z domova. Matka chlapca je z incidentu značne rozrušená. Píše CNN.

Všetko sa zbehlo veľmi rýchlo. Christopher Pogozelski (22), ktorý v dome hrôzy pracuje, chcel s nožom vyľakať chlapca.

To sa však nepodarilo, chlapec sa totiž domnieval, že ide o atrapu noža. O opaku sa presvedčil čoskoro, keď Pogozelski prebodol jeho topánku a zranil ho.

„Pôvodne chcel môjho syna asi len vystrašiť, ale keď sa mu to nepodarilo, bodol ho do nohy. Som z toho slušne povedané vážne rozrušená,“ potvrdila matka chlapca Karen Bednarská.

Tá keď informovala vedenie podniku 7 Floors of Hell (Sedem poschodí pekla), dočkala sa iba tvrdenia, že určite nešlo o nehodu.

„Skrátka mi povedali, že nehody sa z času načas stávajú. Odmietli dokonca poskytnúť prvú pomoc, vraj na to nemajú osvedčenie,“ uviedla Bednarská, ktorá sa tak obrátila na políciu.

Tá u 22-ročného muža skutočne našla nôž, ktorý si údajne priniesol z domova. Priznal sa a uviedol, že to nebol najlepší nápad. Polícia muža zatiaľ obvinila a celú udalosť vyšetruje.

„Polícia mu nôž zabavila a ja som si to s ním vyjasnil. Náš personál sa návštevníkov nesmie dotýkať a môže používať iba gumové napodobeniny zbraní,“ skonštatoval Rodney Geffert, riaditeľ spoločnosti, ktorá atrakciu prevádzkuje.

Matka chlapca nerozumie jednej veci. „Čo tomu mužovi asi šlo hlavou? Niečo s ním nie je v poriadku a nemal by pracovať na miestach ako je toto. To ma naozaj hnevá,“ uzavrela.

OHIO/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme USA

Dôležité udalosti