Zahraničné

Nahý mladík v podprsenke vystrašil ľudí v parku

Polonahý mladík sa schovával medzi kríkmi
Zdroj: tn.cz

Schovával sa na jednom z pražských sídlisk medzi kríkmi a podľa svedkov aj masturboval.

Oplzlý mladík pobúril obyvateľov sídliska na pražskom Barrandove. Polonahý sa tam schovával medzi kríkmi a podľa svedkov aj masturboval.

Na redakciu TN.cz sa obrátili obyvatelia sídliska. V utorok ráno sa v parčíku medzi ulicami pohyboval takmer nahý muž. Báli sa ho najmä ženy, ktoré sa chystali do práce.

Zdroj: tn.cz

"Mal na sebe len čiernu podprsenku a čierne tričko, ktoré si neskôr zložil, takže mu bolo vidieť prirodzenie a holý zadok. Schoval sa za tuje a vykukoval von, či niekto nejde. Keď išla žena, prihrbil sa a vyzeralo to, že onanuje, "opisuje pani Jana, ktorá býva v jednom z panelákov v blízkosti.

Jeho nechutné predstavenie trvalo asi 50 minút. "Mala som ísť do práce, ale bála som sa okolo prejsť, aby ma nenapadol," dodáva žena. Jej manžel všetko natočil na kameru. Krátko nato si ale muž tričkom prikryl prirodzenie a zmizol medzi vysokými stromami a susednými garážami.

Či to bolo prvýkrát, čo mladík predviedol svoje oplzlé divadlo, alebo sa na miesto vracia, nie je zatiaľ jasné. V parčíku sa ale často hrajú malé deti a obyvatelia panelákov tadiaľ chodia na električku. Ľudia zo sídliska sa preto začali báť.

Mestská ani štátna polícia nemá žiadny podobný incident v okolí hlásený. Obyvatelia sídliska by sa však mali mať na pozore, a ak muža na mieste opäť uvidia odhaleného, mali by všetko nahlásiť.

PRAHA/tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.