Zahraničné

Veronika mala počas svadobnej noci sex s bývalým: Za neuvážený čin sa jej nový manžel brutálne pomstil!

shutterstock_46395931.jpg

Zo svadobnej noci sa stala tragédia. To, čo urobila nevesta jej nový manžel nezniesol.

Zo svadby Veroniky Filippovej (†27) a Ivana Kuzmina (30) sa stala obrovská tragédia. Nevesta sa zrejme poriadne opila a počas svadobnej noci si neužila prvé manželské milovanie. Jej taktiež opitý manžel totiž zaspal.

Veronika sa však radovánok v ten večer odmietala vzdať a za svojho nového manžela si našla náhradu. Keď sa však jej zákonitý partner prebudil a zistil, čo sa stalo, rozzúril sa do nepríčetnosti. Svojej novej manželke sa pomstil obzvlášť kruto. Polial ju alkoholom a zapálil.


,,Žena bola poliata alkoholom a zapálená svojim novomanželom po tom, čo v opitosti stratil vedomie počas svadobnej noci. Ona sa vyspala s bývalým milencom v snahe pomstiť sa mu," uviedla ruská polícia pre portál Life News.

Veronika mala popálených osemdesiat percent povrchu tela. Na následky zranení zomrela. Ivana zatkli a obvinili z vraždy. Podľa volgogradskej polície sa k vražde manželky priznal. Súd ho môže poslať za mreže až na pätnásť rokov.

RUSKO/Life News, md

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

V Náhornom Karabachu bolo násilne vysídlených vyše 10-tisíc ľudí, ktorí sú nútení bez jedla žiť pod holým nebom.

Uviedol to arménsky minister zahraničných vecí Ararat Mirzojan. Arménsko obvinilo Azerbajdžan z "etnických čistiek a masových zverstiev" voči arménskej populácii v Karabachu. Azerbajdžan tento región v priebehu utorka a stredy vojensky obsadil. (TASR)

Krátka správa

Ruské úrady počas protivojnových protestov zatkli vyše 20-tisíc ľudí za účasť na mierumilovných protestoch.

Vyhlásila expertka Organizácie spojených národov (OSN) Marijana Kacarovová počas diskusie o situácii v Rusku na pôde Rady OSN pre ľudské práva (UNHRC) v Ženeve. Kacarovová ďalej uviedla, že proti zatknutým bolo v Rusku vznesených 600 obvinení za "protivojnové aktivity". Pripomenula prípad Olega Orlova z ruskej mimovládnej neziskovej organizácie na ochranu ľudských práv Memorial, ktorá minulý rok získala Nobelovu cenu za mier. Orlov je jedným z obvinených a hrozí mu 15 rokov za mrežami. (TASR)

Krátka správa

V dôsledku záplav bolo z Líbye vnútorne vysídlených už vyše 43 000 ľudí.

Oznámila to vo štvrtok Medzinárodná organizácia pre migráciu. Obyvatelia z postihnutých oblastí naliehavo potrebujú pitnú vodu, jedlo, aj psychosociálnu pomoc a podporu duševného zdravia.

Krátka správa

Frakcia maďarského Fideszu nepodporí vstup Švédska do NATO.

Uviedli to poslanci parlamentných frakcií vládnych strán Fidesz-KDNP, ktorí rokujú druhý deň v severomaďarskom Ostrihome. Poslanci si v rámci tohto výjazdového rokovania pozreli desaťminútový švédsky dokumentárny film s kritickým obsahom k demokracii v Maďarsku. Gulyás o filme povedal, že je šokujúci a plný klamstiev. Maďarsko podľa jeho slov očakáva od Štokholmu vysvetlenie.

Krátka správa

Zosadený nigerský prezident sa domáha prepustenia cez súdny dvor ECOWAS.

Mohamed Bazoum podal sťažnosť na súdny dvor Hospodárskeho združenia západoafrických štátov (ECOWAS) vo veci svojho únosu a zadržiavania. Bazoumov právnik Seydou Diagne žiada, aby nariadil okamžité prepustenie Bazouma, jeho manželky a ich syna. Sú internovaní od 26. júla, keď v Nigeri došlo k prevratu.