VIDEO: Býva len päť minút od nemocnice, napriek tomu tam nestihla prísť. Porodila pred domom

Záber z videa.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/9NEWS

S presunom do nemocnice spoločne s manželom si ťažkú hlavu nerobili.

Tehotná Emily Johnsonová z amerického mesta Vacaville v štáte Kalifornia má za sebou udalosť, na akú nezabudne do konca života.

Žena sa totiž nestihla prepraviť do nemocnice, a tak porodila na tráve priamo pred svojim domom. Celý pôrod zachytila bezpečnostná kamera na zvončeku na dverách.

Ako píše portál UPI, Johnsonová si s presunom do nemocnice spoločne s manželom ťažkú hlavu nerobili. Ich dom sa totiž nachádza len päť minút od nej.

Práve podcenenie situácie však nakoniec uplynulý štvrtok (11. 11.) vyústilo v pôrod na trávniku na dvore pred domom.


Zdroj: YouTube/9NEWS

„Kontrakcie sa mi skrátili postupne z troch minút na dve a potom na minútu počas 20 až 30 minút. Potom sme si uvedomili, že musíme nasadnúť do auta a urýchlene ísť do nemocnice,” priblížila Američanka.

Presun však už nestihla. „Prehlásila som, že si ľahnem na trávu. Rozhodla som sa, že to bude moje miesto,” dodala Emily, ktorá porodila za asistencie svojej matky Kristy.

Privolaná ambulancia prišla na miesto krátko po narodení dieťaťa. „Keď ku mne prišli, držala som svoje plačúce dieťa v náručí. Bolo to neskutočné,” netajila nadšenie.

Na záver priznala spokojnosť s tým, že celý pôrod zachytila bezpečnostná kamera. „Som rada, že som bola nasmerovaná týmto smerom, pretože inak by sme ten videozáznam nemohli nikomu ukázať,” smiala sa novopečená matka.

VACAVILLE/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme USA

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.