Manželia zo zábavy dali spraviť DNA test sebe a deťom. Keď prišli výsledky, zostali v šoku

Donna a Vanner Johnsonoví.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/abc4utah

Výsledky vzoriek im prišli na výročie svadby.

Keď sa manželia Donna a Vanner Johnsonoví z amerického Utahu rozhodli kúpiť si sadu DNA testov pre seba a dve svoje deti, prišiel šok. Píše 7news.com.au.

Dvojica sa tak rozhodla učiniť „zo zábavy“. Vzorky poslali na rozbor a zabudli na ne do chvíle, keď oslavovali výročie svadby. Prípad sa stal ešte v júli 2019, na povrch však vyplával iba v posledných týždňoch.

Test ukázal, že ich najmladší syn Tim (12), ktorý bol počatý umelým oplodnením, nebol biologickým dieťaťom Vannera. Vajíčko Donny totiž bolo oplodnené cudzím biologickým materiálom. Na klinike totiž došlo k zámene.

„Boli sme v šoku a úprimne sme nevedeli, čo máme robiť. Stále sme si len hovorili, že čo sa to deje s našou rodinou? Mali sme obavy,“ uviedla Donna.

Spočiatku Timovi nepovedali pravdu, napokon sa mu však so všetkým priznali. Nasledoval proces pátrania po Timovom biologickom otcovi, s ktorým sa chlapec túžil stretnúť.

Prostredníctvom ďalších DNA testov pár našiel Devina a Kelly McNeilových, ktorí majú tri vlastné deti. Vanner Johnson ich oslovil, aby mu priblížili ich skúsenosti s umelým oplodnením.

To už Vanner začal nadobúdať pocit, že Devin môže byť otcom ich syna. Presvedčil preto McNeilových na ďalší test DNA. Ten potvrdil domnienku Vannera Johnsona.

Obe rodiny sa odvtedy spriatelili a po tomto momente zostali v kontakte. Klinika, kde došlo k zámene, sa k prípadu odmietla vyjadriť.


Zdroj: YouTube/abc4utah

UTAH/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Utah

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.