Chcel vyskočiť z okna, aby ušiel polícii. Podozrivému násilníkovi sa teraz smeje celý internet

Chcel vyskočiť z okna, aby ušiel polícii. Podozrivému násilníkovi sa teraz smeje celý internet
Zdroj: ENEX

Podozrivého muža nahlásila zamestnankyňa hotela.

Bizarné video zverejnila polícia v americkom Ohiu. V meste Blue Ash zadržala v miestnom hoteli muža podozrivého z únosu a znásilnenia. Devätnásťročný Onjre Damon George sa počas zadržania pokúsil o útek, jeho snaha však dopadla fiaskom. O prípade informuje portál Fox 10.

K incidentu došlo v nedeľu v meste Blue Ash. Zamestnankyňa hotela nahlásila polícii podozrivého muža, ktorý je ubytovaný v hoteli. „Sprevádzala ho žena, ktorá vyzerala, že je v núdzi. Nenápadne sa jej zamestnankyňa opýtala, či je všetko v poriadku. Naznačila jej, že nie je,“ uviedla polícia.

Na základe hlásenia prišla do hotela hliadka a podozrivého muža v izbe vypočúvala. Po niekoľkých otázkach sa George pokúsil o útek. Vytrhol sa polícii z rúk a rozbehnutý skočil do okna. To však neprasklo, náraz vydržalo a muža len odrazom vrátilo späť do miestnosti. Polícia ho následne spútala a odviezla na stanicu.

Zamestnankyňa hotela mala správne tušenie. Muži zákona zistili, že ženu opakovane bil a škrtil do bezvedomia. Obvinili ho z únosu, znásilnenia a napadnutia.

Pokus o Georgov útek si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:


USA/tvnoviny.sk, vd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme útek

Dôležité udalosti