Výherné čísla sa mu zjavili vo sne. Muž spolu s manželkou vďaka jackpotu už nebudú musieť robiť

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shutterstock.com/New Africa

O svojom víťazstve sa dozvedel v pondelok ráno.

Kým niektorí sny nemajú radi, v prípade istého Austrálčana to rozhodne neplatí. Mužovi sa totiž prisnili čísla, ktoré mu priniesli rozprávkovú výhru. Tá v prepočte činí viac ako tri milióny eur. Píše United Press International.

Nemenovaný šťastlivec z mesta Edwartson z juhu Austrálie uviedol, že dáva rovnaké čísla od chvíle, keď sa mu o nich snívalo pár rokov dozadu.

„Teraz tomu ťažko veriť, avšak pred pár rokmi sa mi snívalo o číslach, ktoré dávam na svoje tikety doteraz. Dokonca som vďaka nim v sne aj vyhral. Bral som to ako predtuchu,“ uviedol.

Muž šťastie znovu skúsil v nedeľňajšej lotérii s názvom Set for Life, v ktorej sa nakoniec stal jediným víťazom. Polepšil si o 3,4 mil. amerických dolárov, čo sú približne tri milióny eur.

O svojom víťazstve sa dozvedel v pondelok ráno. „Práve som sa vracal pre nejaké potraviny, keď mi napadlo, že skontrolujem tiket.

Keď som ho naskenoval na stroji, suma sa nezobrazila, tak mi napadlo, že som musel vyhrať nejakú slušnú kopu peňazí. Šiel som do centrály a tam mi povedali, že som trafil jackpot,“ uviedol.

Ako na záver priznal, spolu s manželkou obaja ešte pracujú. „Teraz však vďaka výhre nebudeme musieť až tak naháňať peniaze, dokonca si už môžeme dovoliť ísť na dôchodok. Nemusíme už teda pracovať, ak by sme nechceli,“ povedal výherca, ktorý chce finančne pomôcť aj svojim deťom a zvyšok minie na to, aby si ešte užil život.

SYDNEY/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lotéria

Dôležité udalosti