VIDEO: V Brazílii sa do ringu postavili politickí rivali. Na konci prišlo nemilé prekvapenie

Súboj brazílskych politikov.
Zdroj: YouTube/Wesslley Sales

Diváci dali najavo, čo si o tom myslia, hlasným piskotom.

Súboje v ringu medzi hviezdami šoubiznisu sa už stali bežnou súčasťou športových správ, no v Brazílii najnovšie zašli ešte ďalej. Rukavice si tentoraz nasadili dvaja komunálni politici - starosta mesta Borba Simão Peixoto a jeho hlavný kritik - bývalý poslanec radnice Erineu Alves Da Silva, informuje portál Globo.

Poslanec dlhodobo vyčíta starostovi, ako naložil s miestnym parkom Balneário do Lima. Po skončení funkčného obdobia sa Da Silva rozhodol pre netradičné riešenie. Peixota vyzval na MMA súboj. Starosta výzvu akceptoval.

K samotnému duelu došlo v nedeľu večer a súperi si v ňom nič nedarovali. Obaja inkasovali tvrdé údery, no lepšie obstál poslanec, ktorý starostu takmer v jednom momente ukončil. Po troch vyčerpávajúcich kolách prišlo nemilé prekvapenie: rozhodca prisúdil víťazstvo starostovi. Diváci dali najavo, čo si o tom myslia, hlasným piskotom.

„Starosta dostal poriadnu nakladačku,“ napísal jeden miestny denník. Peixoto vo svojom „víťaznom prejave“ vyhlásil, že ponuku na súboj prijal najmä preto, aby inšpiroval mladých mužov a prilákal ich k MMA športu.BORBA/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brazília

Dôležité udalosti