VIDEO: Muž nevedel paralelne zaparkovať, vyhrnul si preto rukávy a urobil to ručne

Muž nevedel paralelne zaparkovať, vyhrnul si preto rukávy a urobil to ručne
Zdroj: Repro foto: Metro video

Pri neúspešných pokusoch o zaparkovanie dokonca takmer zrazil troch motocyklistov a cyklistov.

Hovorí sa, že ženy nevedia parkovať, ale s paralelným parkovaním auta majú asi problém aj muži. Minimálne nemenovaný Číňan, ktorého trápenie zachytila aj kamera. Keď sa mu ani po niekoľkých pokusoch stále nepodarilo dať vozidlo do správnej polohy, vyhrnul rukávy a zaparkoval ho ťahaním ručne. O netradičnom parkovaní informuje portál metro.uk.

Vtipná scénka sa odohrala v meste Wu-Čou v jednej z ulíc. Ako zachytila kamera, mladý muž sa už od začiatku snažil zaparkovať pri ceste nesprávnym spôsobom. Na parkovacie miesto totiž necúvol, ale išiel predkom vozidla. Práve toto nesprávne rozhodnutie ho viedlo k niekoľkým neúspešným pokusom o paralelné zaparkovanie, kedy mal prednú časť vozidla pri múre, ale zadná časť bola aj naďalej na ceste.

Napokon vodič svoju stratégiu prehodnotil, vystúpil z vozidla, obišiel ho, rozhliadol sa, aby sa uistil, že ho nikto nevidí, následne si vyhrnul rukávy, odpľul si do dlaní a pustil sa do ručného parkovania. Chytil bočnú časť vozidla a vlastnou silou ho rukami na niekoľkokrát pritiahol k sebe, čím dostal aj zadnú časť vozidla na parkovacie miesto. Na záver ešte víťazoslávne zdvihol ruky, utrel si čelo a očividne spokojný so svojou prácou odišiel.

Pri jeho neúspešných pohyboch tam a späť dokonca takmer zrazil troch motocyklistov a cyklistov. Na videu je tiež vidieť, že auto má zjavne problémy so svetlami, pretože sa rozsvecujú a blikajú v rôznych situáciách.

https://www.youtube.com/watch?v=aI11wLVFe5E


ČÍNA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Čína

Dôležité udalosti