VIDEO: Neuveriteľný pohľad, žena odniesla na rukách levíča na úteku

Neuveriteľný pohľad, žena odniesla na rukách levíča na úteku
Zdroj: Twitter

Levíča utieklo Kuvajťankinej rodine z výbehu a dostalo sa do obytnej oblasti hlavného mesta, kde spôsobilo paniku.

Neuveriteľné video zachytávajúce ženu, ako v rukách nesie odrastené levíča, sa stalo virálnym na sociálnych sieťach. Levíča pritom očividne nechce byť nesené a v jej rukách sa protestne hmýri. Zaujímavý príbeh zverejnil portál NDTV.

Hlavným mestom Kuvajt sa ozývalo podráždené vrčanie. Jedného z obyvateľov to vohnalo do okna, kde kamerou zachytil nezvyčajný úkaz. Neznáma Kuvajťanka niesla v náručí nepokojného odrasteného mladého leva. Pobúrený občan zverejnil video na sociálnej sieti s textom „nenávidím, keď sa to stane“.

Ako sa neskôr ukázalo, levíča utieklo Kuvajťankinej rodine z výbehu a dostalo sa do obytnej oblasti hlavného mesta, kde spôsobilo paniku. Miestne úrady dostali niekoľko správ o túlajúcom zvierati. Na levíča napokon narazila policajná hliadka, ktorá následne asistovala pri odchyte mladej šelmy. Úrady potvrdili, že levíča patrí žene a jej otcovi, a tak je opäť v bezpečí v ich starostlivosti.

Podľa portálu je vlastníctvo exotických zvierat v štáte Kuvajt ilegálne, no napriek tomu mnoho ľudí tieto zvieratá má a vďaka svojim kontaktom nie sú za to pokutovaní.

Video si môžete pozrieť nižšie:

KUVAJT/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kuvajt

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.