Hrozivo vyzerajúca nehoda: Auto Arnolda Schwarzeneggera skončilo na streche druhého auta

Hercove auto skončilo na streche
Zdroj: Instagram/the_fact.media

Pre dopravnú nehodu museli jednu osobu hospitalizovať.

Arnold Schwarzenegger bol účastníkom hrozivej dopravnej nehody v Los Angeles, potvrdil to jeho hovorca. K nehode štyroch vozidiel došlo v piatok 21. januára popoludní. Jednu ženu museli hospitalizovať. 

Na záberoch z miesta činu vidno veľké SUV, ktoré skočilo na streche.  Práve toto vozidlo patrí známemu hercovi a bývalému guvernérovi Kalifornie. Kamery zachytili na mieste nehody aj samotného Schwarzeneggera. Polícia uviedla, že k žiadnemu zatknutiu nedošlo a vylúčila účasť drog a alkoholu.

Policajti zatiaľ neurčili vinníka, ale herec pre Los Angeles Times potvrdil, že v čase incidentu šoféroval SUV. V správe polície je uvedené, že v blízkosti križovatky Sunset Boulevard a Allenford Avenue došlo ku kolízii s červeným Priusom, ktorý sa otáčal naspäť cez všetky čiary. SUV sa prevrátilo cez červený Prius a narazilo do dvoch ďalších vozidiel.

zdroj: Instagram/paul_jetsetter

Hovorca Arnolda Schwarzeneggera uviedol, že herec nebol zranený a hovoril so záchrannými zložkami a aj so zranenou osobou. Nehoda je momentálne v štádiu vyšetrovania.

LOS ANGELES/markiza.sk, kf

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti