Zahraničné

Pitbul zachránil život 8-ročnému chlapcovi. Až neuveriteľným spôsobom

Pitbul zachranil zivot osemrocnemu chlapcovi.
Pitbul zachranil zivot osemrocnemu chlapcovi. Zdroj: KPTV

Chytil ho za nohavice a vytiahol ho strmým brehom až do bezpečia.

Osemročnému chlapcovi zachránil život jeho verný pitbul. Po útoku roja divokých včiel ho dopichaného odtiahol do bezpečia. Informuje americká televízia KPTV.

Jesse Cole z mestečka Shaver v americkom Oregone sa hral s asi desiatimi kamarátmi pri miestnom potoku, keď jeden z nich šliapol na hniezdo a rozpútal útok roja včiel.

Vydesené deti sa škriabali po strmom svahu pri potoku, do bezpečia svojich domov. Roj včiel, zdá sa, sa zameral na malého Jesseho, ktorého pichli najmenej 24-krát. 

Zranenia paralyzovali chlapca a ten nebol schopný vyliezť po strmom svahu. Našťastie, na pomoc mu prišiel jeho pitbul Hades.

"Hades pribehol a vytiahol ma za nohavice až na kopec. Objal som ho okolo hlavy a on ma odtiahol až pred náš dom," opísal dramatické okamihy 8-ročný chlapec, ktorý skončil v nemocnici.

"Ak by nebolo nášho psa, neviem, neviem, ako by sa to skončilo," uviedla Jesseho matka. Hades síce tiež dostal zopár žihadiel, no pohladkanie od svojich majiteľov a potľapkanie po hlave so slovami "Hodný psíček" stáli za všetku tú bolesť.

https://www.youtube.com/watch?v=BXuyb8tvUog


OREGON/TVNOVINY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti