Zahraničné

Romantik išiel za priateľkou tisícky kilometrov, zabil ho šialenec

Elysa a Kevin netušili, aký osud ich postihne
Zdroj: Facebook

Plánované zásnuby sa skončili obrovskou tragédiou.

Mala to byť úžasne romantická vec, o ktorej by sa v rodine hovorilo ešte niekoľko generácií. Namiesto toho odvážna výprava na bicykli 1500 kilometrov ďaleko skončila obrovskou tragédiou.

Kevin Adorno dostal skvelý nápad, ako prekvapiť svoju milovanú partnerku Elyse. V americkom Marylande sadol na bicykel a za svojou vyvolenou sa rozbehol do približne 1500 kilometrov vzdialeného Miami, kde ju chcel prekvapiť a požiadať o ruku.

Zdroj: Facebook

O tom, že vezie vo vrecku nohavíc snubný prsteň, vedel len on a jeho mamička. Kevin dokonca cestou narazil na klenotníctvo, kde sa mu zapáčil iný prsteň, mama mu ale výmenu nakoniec vyhovorila.

Kevinova zásnubná jazda ale skončila predčasne, k Elyse mu chýbalo približne 250 kilometrov, keď sa v meste Vero Beach zastavil na hamburger, aby sa najedol.

Potom vyšiel von a volal Elyse, že už čoskoro bude u nej. V tú chvíľu sa na neho však znenazdajky vrhol psychicky chorý bezdomovec. Ten Kevina dobodal.

Elyse neskôr opísala, že sa hovor z ničoho nič prerušil. Bezdomovec René Herrera Cruz naopak polícii povedal, že si myslel, že mladík volá zabijakov a posiela ich, aby ho zlikvidovali.

Preto sa bránil nožom. Elyse i rodina sú pochopiteľne v šoku a Kevinova romantická výprava teraz musí všetkým poriadne vŕtať v hlavách.

MIAMI/tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti