Zahraničné

Bláznivý kanibal dobodal priateľku a zjedol jej srdce a mozog

19 ZAHR USA-zozral srdce.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Napriek dôkazom tvrdí, že je nevinný. Muž, ktorého americké média nazvali „krutý kanibal z Jeffersonwillu" bol v súdnej sieni agresívny.

V Spojených štátoch súdia kanibala. Mladý muž svoju priateľku najskôr zabil a potom zjedol jej srdce a mozog. Napriek dôkazom tvrdí, že je nevinný. Muž, ktorého americké média nazvali „krutý kanibal z Jeffersonwillu" bol v súdnej sieni agresívny.


Na novinárov kričal, že si ho polícia s niekým pomýlila a že sa nevolá Joseph Oberhansley, ale Zeus Brown. V deň, keď svoju priateľku dobodal, sa s ňou pohádal a ona ho vyhodila z domu. Keď neprišla do práce, kolegovia zavolali políciu.

Policajti najskôr zazvonili pri dverách a Oberhansley im otvoril dvere so zakrvaveným nožom vo vrecku. V kúpeľni potom našli v kaluži krvi telo s rozrezanou hruďou. Súdny lekár potvrdil, že mŕtvej žene chýbalo srdce a mozog. Vrah orgány zjedol.

Kanibal čaká na verdikt súdu za mrežami a nie je tam po prvýkrát. V roku 1998 zabil svoju vtedajšiu priateľku a trest si už odsedel. Tentoraz sa z väzenia asi tak skoro nedostane.

JEFFERSONWILL/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti