Zahraničné

Ruka v ruke. Posledné fotografie brutálne zavraždeného páru v raji turistov

David a Hannah kráčajú po ostrove a držia sa za ruku.
Zdroj: Internet

Podozrivých je zatiaľ viac.

Prechádzky ruka v ruke. Tento obrázok (úvodná snímka) ukazuje dvoch britských turistov krátko predtým, než ich niekto brutálne zavraždil motykou na thajskom ostrove. Hannah Witheridgeovú (†23) a Davida Millera (†24) našli na idylickom ostrove Koh Tao s príšernými zraneniami na hlave po tom, ako opustili plážovú párty.

Zdroj: Facebook


Thajská polícia má k dispozícii aj kamerové záznamy, ktoré zverejnila. Na jednom sú obete. Dvojica kráčala spolu pešo k pláži smerom k miestu, kde ich prepadli. Tento záznam bude asi sklamaním pre Davidovu priateľku a aj jeho rodinu, ktorí to už aj tak majú veľmi ťažké a vyrovnávajú sa s násilnou smrťou. David totiž Hannan drží za ruku. Priateľka Jessy Howorth Davida ešte včera opísala ako svojho najlepšieho priateľa a lásku svojho života.

Zdroj: Internet


Na ďalšom zázname je zrejme zachytený muž, ktorého polícia podozrieva, že turistov zavraždil. Je na ňom ázijsky vyzerajúci človek, ktorý chodí sem a tam v blízkosti miesta činu. Polícia predpokladá, že ide o migranta, ktorý pracoval na ostrove.

Muž mal na sebe šortky a išiel o štvrtej ráno rovnakou cestou ako turisti. Ten istý muž sa vracia asi o 50 minút neskôr, beží späť rýchlo, podozrivým spôsobom, oznámila polícia. Tá verí, že vrah nebol schopný dostať sa z ostrova kvôli zlému počasiu. Thajská polícia zároveň zakázala odchody všetkých plavidiel z ostrova. Podozrivých je však v tejto chvíli viac. Zamerajú sa aj jedného z priateľov Davida Millera, ktorý opustil ostrov niekoľko hodín po dvojitej krvavej vražde.

https://www.youtube.com/watch?v=WiybYNPJ9ro


KOH TAO/Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.