Zahraničné

Cestujúci bez hanby: V tejto facebookovej skupine by ste sa nechceli nájsť

1410929850728_wps_3_Passenger_shaming.jpg
Zdroj: Facebook

Fotografie zachytávajú pasažierov, ktorí sa nehanbia počas letu vyzliecť, vyzuť, vyložiť si nohy na operadlo sedadla či zložiť si zubnú protézu a položiť ju na vyklápací stolík.

Aj vás hnevajú cestujúci, ktorí si myslia, že sú v dopravnom prostriedku sami? Práve pre týchto ignorantov vznikla skupina na Facebooku, kde by ste sa zrejme nájsť nechceli.

Skupina vznikla už minulý rok a jej užívatelia tam anonymne posielajú snímky ľudí z lietadla, ktorí sa správajú tak, ako keby cestovali po prvýkrát. Fotografie zachytávajú pasažierov, ktorí sa nehanbia počas letu vyzliecť, vyzuť, vyložiť si nohy na operadlo sedadla či zložiť si zubnú protézu a položiť ju na vyklápací stolík.

Zdroj: Facebook

Letušky zrejme nezabudnú na pasažierov, ktorí v lietadle nechávajú použité detské plienky, ponožky či ženské hygienické potreby. Našli sa dokonca aj takí, ktorí vykonali malú potrebu do umývadla a vonkoncom sa za to nehanbili.

Skupinu doposiaľ „lajklo" vyše 17-tisíc užívateľov a snímky na stránku pribúdajú z celého sveta. Možno práve vďaka nej si niektorí cestujúci uvedomia, že v dopravnom prostriedku nie sú sami.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

BRATISLAVA/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti