Zahraničné

Skrytá kamera nakrútila reakciu matky, ktorej tínedžer oznámil, že je gay

kamera.jpg

Toto od nej rozhodne nečakal a na deň, kedy jej hovoril o svojej orientácii, nikdy nezabudne.

Pre tínedžera je obzvlášť ťažké priznať pred rodičom homosexuálnu orientáciu. Rovnakú dilemu riešil aj Hayden Smith, ktorý sa o tom rozhodol povedať mame. Nevedel, čo má od nej čakať a rozhodol sa ju nakrútiť skrytou kamerou. Keď ju zavolal do izby, nechodil okolo horúcej kaše a hneď jej povedal: "Som gay."

Bolo však na ňom vidieť, že je nervózny a veľmi sa bojí. "Bože, trasiem sa." Mamina reakcia ho ale úplne dostala. "To je v poriadku. Som na teba hrdá. Je to voľba každého z nás. Beriem ťa takého aký si. Si stále môj chlapec, môj syn. Je to v poriadku," povedala Haydenova matka.

Opýtala sa ho, ako dlho to vie. "Len chvíľu," odpovedal tínedžer. "Som tu, aby som ti pomohla. Som tvoja mama. Je to v poriadku miláčik. Ľúbim ťa takého, aký si," povedala.

Nakoniec ešte svojho syna viac šokovala, keď sa mu priznala, že mala kedysi priateľku. Video sa končí šťastne, že si rodič a dieťa navzájom povedali o sebe pravdu. Video sa stalo hitom YouTubu. Po takejto rodičovskej reakcii túži zrejme každé inak orientované dieťa. 

https://www.youtube.com/watch?v=D7OgpUzKGGU


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.