Zahraničné

Fotografia, z ktorej behá mráz po chrbte. Zachytáva ducha mŕtveho chlapčeka (†9)

Duch Nicolasa
Duch mŕtveho chlapca na snímke Zdroj: facebook/tn.cz

Rodina verí, že Nicolas neodišiel z tohto sveta a svojich blízkych ochraňuje.

Malý Nicolas McCabe (†9) zomrel 20. mája v oklahomskom meste Moore v troskách základnej školy, ktorú zmietlo tornádo. Len šesť týždňov po hroznom nešťastí, 4. júla, sa duch chlapčeka objavil na fotografii so svojou sesternicou Madison. Jeho rodina verí, že Nicolas neodišiel z tohto sveta a svojich blízkych ochraňuje. 

Zdroj: facebook/tn.cz

"Nemohol som uveriť vlastným očiam. Nicolas miloval oslavy, ktoré sa konali 4. júla a ohňostroje", opisuje strýko Steven. Práve tomu sa podarilo zachytiť ducha svojho synovca na iPhone.  

Zdroj: facebook/tn.cz

A zatiaľ čo je rodina presvedčená o tom, že ide o Nicolasa, iní tvrdia, že na snímke je len rozmazaná "dvojitá" Madison. "Nech si hovoria, čo chcú. My vieme, že na fotografii je Nicolas", komentuje otec nebohého chlapca. 

Zdroj: facebook/tn.cz

Tornádo so šírkou tri kilometre, ktoré dosiahlo najsilnejší stupeň na päťbodovej stupnici merania s vetrami o rýchlosti najmenej 322 kilometrov za hodinu, sa prehnalo 20. mája 2013 popoludní cez predmestie Moore a uväznilo pod sutinami mnoho ľudí. Sedem z deviatich detí, ktoré zahynuli, prišlo o život v základnej škole Plaza Towers

Zdroj: TASR


 tn.cz/L.Peržeľová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.