Zahraničné

Satanistické pracovné zošity pre najmenších: Rodičia, čo vy na to?

sat-tit.JPG
Zdroj: huffingtonpost.com

„Som presvedčený o tom, že mnohé deti z Floridy budú zvedavé na to, čo im ponúkame my," povedal hovorca satanistickej skupiny.

Recesia alebo seriózny pokus satanistov „dostať sa pod kožu" najmenším? Deťom z americkej Floridy rozdali v niekoľkých školách pracovné zošity s podozrivým obsahom. Pentagram a ďalšie symboly sa nachádzajú takmer na každej strane. Brožúrka dokonca nesie názov „Satanistická kniha aktivít pre deti". Ako by ste reagovali, keby váš školák doniesol domov niečo podobné?

Zdroj: huffingtonpost.com

Podľa informácií HuffingtonPost.com, pracovné zošity rozdávala miestna komunita po tom, čo aj kresťanská skupina distribuovala do škôl Biblie. Satanisti tvrdia, že ide o alternatívnu literatúru pre deti rodín, ktoré sa otvorene priznávajú k ateizmu.

„Som presvedčený o tom, že mnohé deti z Floridy budú zvedavé na to, čo im ponúkame my," povedal hovorca satanistickej skupiny. Zošit s čierno-bielymi obrázkami, ktoré môžu deti vyfarbovať ponúkajú satanisti aj na oficiálnom webe. Záujemcovia si ho môžu kúpiť za necelých desať eur.

Zdroj: huffingtonpost.com

FLORIDA / HuffPost.com / K.Konkoľ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti