Zahraničné

Mladík v zoo spadol do výbehu. Tiger ho vláčil ako handrovú bábiku

profimedia-0206344334.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Svedkovia nešťastia v Dillí tvrdia, že tiger niesol muža v zuboch 10 až 15 minút. Na videu je vidieť, že zviera si z 22-ročného mladíka spravilo handrovú bábiku.

Návštevník zoo v Dillí dnes zomrel po tom, čo spadol do výbehu tigra bieleho. Svedkovia nešťastia tvrdia, že tiger niesol muža v zuboch 10 až 15 minút. Na videu je vidieť, že zviera si z 22-ročného mladíka spravilo handrovú bábiku.

Útok v indickej zoo sa stal dnes okolo druhej hodine poobede. Dôvod, prečo muž skončil medzi tigrami, nie je jasný. No podľa britského portálu Mirror.co.uk sa špekuluje o tom, že mladík skočil do ohrady dobrovoľne.

Svedkovia povedali, že mladíkovi sa snažil pomôcť policajt, ktorý za ním vbehol do ohrady, no už bolo neskoro. Niektorí z prítomných vraj na tigra hádzali aj kamene, no to ho ešte viac rozzúrilo.

„Muž trpel asi 10 až 15 minút. Tiger ho vláčil v ústach a nikto mu nepomohol," vyjadril, sa svedok nešťastia pre portál televízie CNN. Hovorca zoo vyhlásil, že muž medzi skočil do ohrady dobrovoľne. Polícia však prípad vyšetruje.

https://www.youtube.com/watch?v=TNBJgWKVHT4


DILLÍ/MIrror, zc

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.