Zahraničné

Videli ste už štýlovejší svadobný pochod? Farár sa vrtel ako disko-tanečník

TEASER-Wedding-guests-dance-the-aisle-to-East-17.png

Bizarný moment vznikol počas, keď sa kostolom začal ozývať veľký hit 90-tych rokov kapely East 17 House of Love.

Kým niektorí si svadbu bez tradícií nevedia predstaviť, iní tento životný moment berú s humorom. Dôkazom toho, že svadba môže byť vždy originálna, je aj Nick (27) a Nina (28). Britský pár poňal obrad zábavne a na uletený nápad dokonca nahovoril aj oddávajúceho vikára.

Bizarný moment vznikol počas svadobného pochodu v kostole Holy Trinity Church v britskom meste Horwich, keď sa kostolom začal ozývať veľký hit 90-tych rokov kapely East 17 House of Love.

Cez uličku sa rozbehli dvaja mladíci, ktorí sa vrteli do rytmu, za nimi ich nasledoval vikár, ktorý si taktiež neodpustil veselé tanečné kreácie. Poslednou bodkou za energickým pochodom bola samotná nevesta. Tá to poriadne roztočila.

Nevesta priznala, že prítomní hostia boli z ich nápadu nadšení. „S mojimi kamarátkami a družičkami sme strávili asi polovicu života na tanečnom parkete. S Nickom sme život nebrali nikdy vážne, aj to je dôvod, prečo si tak rozumieme. Potešený bol dokonca aj vikár, ktorý povedal, že sa konečne dožil zábavného obradu," dodala nevesta Nina.

https://www.youtube.com/watch?v=Eu07TdI-3Jc


 

LONDÝN/MIrror,zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.