Zahraničné

Fotka, ktorá baví svet. Žena viezla policajta na kapote 12 blokov!

alison.jpg

Tvrdí, že sa zľakla. Policajt ju totiž zrejme prichytil pri podvádzaní.

Tritdsaťtriročná Bo Mounsombath čelí obvineniu z napadnutia smrtiacou zbraňou - autom. "Na krku" má taktiež priestupky, pretože zrazila chodca a utiekla z miesta činu. Čo sa ale v skutočnosti stalo? Sanfranciský policajt videl ženu, ako si berie parkovací lístok z iného auta a dáva si ho na svoje čelné sklo. Keď ju chcel upozorniť, že porušuje pravidlá, žena sa zľakla, nasadla do auta a nechtiac policajta "nabrala na kapotu". Viezla ho údajne 12 blokov a zastala až po kilometri jazdy.

Situáciu zachytila na mobilný telefón svedkyňa Allison Yates. "Bolo to šialené. Ona len kričala a kričala a jazdila cez všetky pruhy," opísala Allison.

Žena z auta tvrdí, že si policajta pomýlila so strážnikom parkoviska. Vraj ju požiadal o telefónne číslo a cítila sa byť sexuálne obťažovaná. Snažila sa utiecť, ale muža údajne zraziť nechcela.

Okresný advokát Alex Bastian tvrdí, že polícia preveruje každú verziu. "Berieme všetky tvrdenia vážne s vedomím, že niektoré môžu byť pravdivé a niektoré z nich zase v skutočnosti vymyslené," dodal.


USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti