Zahraničné

Najlepší kamaráti! Obaja boli ženatí s tou istou ženou v rovnakom čase

muzi2.JPG
Zdroj: dailymail.co.uk

Prečítajte si príbeh dvoch mužov, ktorý je vystrihnutý ako z divokej komédie. Ale aj to prináša život.

Dnes spolu chodia na pivo, kedysi by si pokojne skočili do vlasov. Chris a Peter boli ženatí s rovnakou ženou, ktorú už sudca obvinil z bigamie. Karen (45) si ich omotala okolo prsta obidvoch a ešte aj v rovnakom čase. Časom jej tajomstvo vyplávalo na povrch. „Jediná dobrá vec, ktorá vzišla z našich manželstiev je to, že sme sa stali kamošmi," zhodujú sa 47-roční Briti.

Keď prišli na to, že ich manželka je vydatá dvakrát a ich prípad začal riešiť súd, nesmeli sa stretávať. Prvýkrát sa oficiálne videli a rozprávali až po vznesení rozsudku. Karen šla do väzenia, páni do baru.

Zdroj: dailymail.co.uk

„Akoby nás oboch začarovala... Výsledkom jej kúzla je priateľstvo," smeje sa Peter, ktorý sa s budúcou nevestou stretol ešte v roku 2005. Do roka sa vzali, no založenie spoločného účtu nebol dobrý nápad. Karen si užívala a míňala akosi priveľa. Druhého manžela „stretla" na webe. Po niekoľkomesačnom dopisovaní bola z toho láska. A manželstvo!

Britke sa podarilo oklamať všetkých dookola a hlavne ženícha, ktorý ani len netušil, že je už vydatá. S prvým manželom sa nerozviedla, hoci bývali oddelene. Druhý manžel jej v taške našiel rozvodové papiere a vtedy mu to došlo, píše DailyMail.co.uk. Urobil kópiu a nechal ju manželke na stole, aby vedela, že tento podvod jej len tak neprejde.

A ani neprešiel. Sú rozhodol jednoznačne a ženu poslal za mreže na štyri mesiace. Chris a Peter sa po čase na všetkom smejú a sú dôkazom toho, že ľudí dokážu spojiť tie najbizarnejšie životné situácie.

LONDÝN / DailyMail / K.Konkoľ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.