Zahraničné

Záhadná smrť piatich členov rodiny ako z Aktov X

starckovci.JPG
Zdroj: KUTV.com

Ich telá ležali v jednej izbe, domáci miláčikovia pobehovali po dome.

Polícia stále nevie, čo presne sa stalo! Muži zákona sa snažia vyriešiť záhadnú smrť piatich ľudí, ktorých našli mŕtvych v dome v americkom Springville. Príbuzných našiel syn okolo ôsmej hodiny večer, keď prišiel domov. Telá Strackovcov ležali v spálni. Umrela matka, otec a ich tri máloleté deti.

Vyšetrovatelia si najprv mysleli, že sa otrávili unikajúcim plynom. Keď vošli do ich príbytku v ochranných odevoch a maskách, zistili, že plyn to nebol. Zabil by aj domácich miláčikov, no psy sa prechádzali po dome akoby sa nič nestalo. Do miestnosti, kde boli mŕtvi členovia rodiny, prístup nemali.

Viac svetla do prípadu by mali vniesť krvné testy. Na telách obetí sa nenašli žiadne známky násilia, píšu zahraničné zdroje. Hlavný detektív médiám povedal, že vyšetrovanie je na začiatku a žiadne ďalšie informácie zatiaľ poskytnúť nevie.

Susedia, rodina a priatelia tvrdia, že rodina žila usporiadaným životom. Boli vraj mimoriadne milí a kamarátski. Žili pokojným spôsobom života. Radi chodili kempovať. Smrť rodiny všetkých šokovala.

UTAH / KUTV.com / K.Konkoľ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti