Zahraničné

Cestujúci surovo zbil vodiča autobusu. Dôvod je absurdný

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Nervózny muž sa do šoféra pustil len preto, lebo ho nechcel odviezť cez zaplavenú cestu. Surovú bitku zachytila bezpečnostná kamera.

Vodičom autobusov ide niekedy naozaj o život. A to nemáme na mysli dopravné nehody. V tomto prípade sa do šoféra pustil nervózny muž len preto, lebo ho nechcel odviezť cez zaplavenú cestu. Surovú bitku zachytila bezpečnostná kamera.

Hádka medzi vodičom a nespokojným chlapíkom sa začala vo chvíli, keď autobus uviazol vo vysokej vode. Cestujúci sa dožadoval, aby spoj pokračoval, lenže vodič bol proti.

"Vedel som, že sa otočí a pustí sa do mňa. Bil ma hlava -nehlava," prezradil vodič.

Útočníkovi sa nechcelo stúpiť do hlbokej vody, kde stratil svoj bicykel, a tak o to žiadal vodiča autobusu. Lenže ten bol pripútaný bezpečnostným pásom a nemohol sa brániť.

V ten deň pršalo vo Phoenixe rekordne dlho a mesto postihli záplavy. A tohto nerváka poriadne trápilo, že sa nevie dostať k svojmu bicyklu.

Po tom ako šoféra dobil, rýchlo ušiel z autobusu von. Spolu s ním bola aj žena a po oboch výtržníkoch teraz pátra americká polícia. Vďaka záberom z bezpečnostnej kamery má polícia väčšiu šancu dolapiť páchateľov.

https://www.youtube.com/watch?v=51TlL3hDpxs


USA/TVMarkíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti