Zahraničné

Luxus, o akom sa vám ani nesnívalo: „Obyčajný smrteľník“ si vyskúšal, ako lietajú milionári

letTITL4.jpeg
Zdroj: medium.com

Všetko si poctivo fotil a zverejnil na svojom blogu. Pozrite sa, ako vyzerá taký luxusný apartmán na palube lietadla a čo sa v ňom servíruje.

Jedlo z homára, kráľovská manželská posteľ a značková kozmetika. Mohol by to byť päťhviezdičkový hotel, ale v skutočnosti ide o apartmán na palube lietadla Airbus A380 spoločnosti Singapore Airlines.

Mladý podnikateľ Derek Low nalietal také množstvo kilometrov, že si za ne mohol kúpiť letenku do vysnívaného apartmánu v oblakoch. Hodnota takejto letenky na trase Singapur - New York má pritom hodnotu 23-tisíc dolárov (cca 18 200 eur).

Nevšedný zážitok Derek aj zdokumentoval. Odfotil si každý detail od príchodu do luxusnej miestnosti na letisku, až po kožené, ručne šité kreslo na palube. Všetky fotky potom zavesil na svoj blogu.

Zážitok sa začal už pri odovzdaní batožiny. Derek ho opísal ako hotelovú lobby s poslíčkom, ktorý sa o vašu batožinu postará.

Pri registrácií dosal zlatý palubný lístok spolu s pozvánkou do luxusnej miestnosti na letisku. Prvotriedny servis dostal Derek už tam.

Zdroj: medium.com

„Bolo to, ako keby ma poznali skôr, než sme sa vôbec stretlim," napísal v blogu. Usadil sa, objednal si pohár šampanského a tri druhy jedla.

Do lietadla nastupoval cez most pre pasažierov v apartmánoch. Ešte predtým, ako ho usadili, ponúkli mu pohár šampanského Dom Pérignon.

Zdroj: medium.com

Unikátne apartmány, ktoré môžete nájsť len v útrobách Airbusu A380, ponúkajú súkromné kabíny s posuvnými dverami, ktoré vás uzavrú vo svojom vlastnom luxusnom kruhu.

Derek Low dostal aj značkové pyžamo, papuče, vankúše a deky. Nechýbala ani prvotriedna káva a ďalšie jedlo z homára.

Zdroj: medium.com

Po pristátí v New Yorku mal Derek jediný vážny problém. Nechcel vystúpiť z lietadla.

„Potom, ako vám vo výške 11 kilometrov v kráľovskej posteli servírujú Dom Pérignon, nie som si istý, či môže byť let ešte príjemnejší" uzavrel Derek vo svojom blogu.

Zdroj: medium.com

Ak chcete vidieť všetky fotky z rozprávkového letu, pozrite si Derekov blog TU!


SINGAPUR/ Daily Mail, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.