Zahraničné

Babička tvrdí, že má zázračné sliny. Neuveríte, čo s nimi lieči

lízanie oka.png

Bosnianska babička chce pacientom olizovať oči. Má totiž zaujímavý recept na liečbu.

Spôsoby liečby niektorých ochorení vás skutočne prekvapia až šokujú. Vedeli ste, že šedý zákal či ostatné problémy s očami dokáže vyriešiť olizovanie očných buľví? Starenka z Bosny a Hercegoviny prišla s revolučným tvrdením. Vie vraj liečiť jazykom.

Dúfa, že po jej smrti jej jazyk odrežú, aby tak mohla aj naďalej pomáhať druhým.

Hava Cebic (77) hovorí, že dokáže vyliečiť ochorenie očí olizovaním očnej buľvy. Podľa jej slov vie pomôcť ľuďom so suchými očiami, alergiami, zápalom spojiviek či s vyokým očným tlakom. Jej manžel spočiatku pochyboval o jej schopnostiach, pokým nepomohla aj jemu. Vždy pred "aplikáciou" si namočí jazyk do akoholu, aby predišla infekcii. Ľudia z rôznych krajín Európy ju vyhľadávajú.

Už ako malé dievča prišla na svoje liečivé schopnosti, keď mal jej brat očné problémy. Na znak žartu mu oko olízala a on sa jej neskôr zdôveril, že sa mu jeho stav omnoho zlepšil. Takto pomáha ostatným už 40 rokov a nikdy za to nechce žiadne peniaze.

Celá procedúra trvá zhruba minútu alebo dve. Zdôverila sa, že si praje, aby jej po smrti jazyk odrezali, a jej deti pokračovali v liečení.

https://www.youtube.com/watch?v=s510ORPyzd4BOSNA A HERCEGOVINA/Daily Mail, md

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.