Učiteľ chcel zobrať žiakovi mobil. Ten ho preto takmer uškrtil

Bez názvu.png
Zdroj: TVMarkíza

Chlapec mal telefón neustále v rukách a bol od neho závislý. S ostatnými v triede sa veľmi nekamarátil.

Desivý prípad z Nemecka. Študent sa počas vyučovacej hodiny pokúsil pred očami ostatných spolužiakov uškrtiť učiteľa. Tomu sa totiž nepáčilo, že sa chlapec pod lavicou zabáva s mobilným telefónom a chcel mu ho zabaviť.

Na škole sa od včera nehovorí o ničom inom, ako o šialenom čine jedného zo študentov. Gymnazistu (14) natoľko nahnevala žiadosť učiteľa, aby mu na zvyšok hodiny dal svoj mobilný telefón, že ho neváhal hoci aj zabiť.

„Bol to veľmi vážny útok. Chlapec si vyvliekol šnúrku z topánky a tou zaútočil na učiteľa. Riešime to ako pokus o zabitie," Informovala polícia v Hameln-Pyrmonte.


Pedagóg sa chlapcovi ubránil. Aj keď mu po útoku zostali na tele modriny, najviac utrpela jeho psychika. Učiteľ(33) dnes normálne nastúpil do práce. Má potrhané šľachy na jednom prste a stopy po škrtení na krku. Doma vraj na útok stále myslel, preto sa radšej vrátil do práce.

Spolužiaci chlapca odmietli hovoriť na kameru, mimo nej ale priznali, že ich spolužiak mal telefón neustále v rukách a bol od neho závislý. S ostatnými v triede sa veľmi nekamarátil.

NEMECKO/TVMarkíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti