Škandalózny súd Johnnyho Deppa s exmanželkou: Na verejnosť sa dostali aj „nechutnosti“ z ich vzťahu

Škandalózny súd Johnnyho Deppa s exmanželkou: Na verejnosť sa dostali aj „nechutnosti“ z ich vzťahu
Zdroj: TASR

Prepieranie špinavej bielizne v hollywoodskom štýle. V Spojených štátoch amerických pokračuje ostro sledovaný súd, kde proti sebe stojí Johny Depp a jeho exmanželka. Tá sa teraz dostala k slovu a slávneho herca opisuje ako paranoidného násilníka, ktorý ju bil, sexuálne zneužíval a ponižoval. Núdza nie je ani o vulgarizmy.

Silné emócie a ešte silnejšie obvinenia. Slová Amber Heardovej v priamom prenose sledovali opäť milióny ľudí. Súd, ktorý má trvať šesť týždňov, sa denne vysiela naživo a všetky veľké portály ho monitorujú minútu po minúte. Herečka známa z filmu Aquaman opísala, ako ju Depp po prvý raz udrel, keď sa pýtala na jeho tetovanie z čias randenia z Wynonou Rider.

Doteraz hovoril iba Johny a svedkovia, ktorí svedčili najmä v jeho prospech. Žaluje totiž on ju - konkrétne za článok, v ktorom ho opísala ako násilníka a seba ako obeť. Herec známy aj ako Pirát z Karibiku sa svet, ale najmä porotu, snaží presvedčiť o tom, že to bolo počas dvojročného manželstva s Amber naopak a že obeťou je v skutočnosti on.

Na súde vo Virgínii sa preberajú podrobnosti z ich intímneho života hraničiace s nechutnosťami. Amber opísala, ako sa jej exmanžel pod vplyvom alkoholu a kokaínu menil na zviera. Raz si údajne zmyslel, že pred ním drogy schovala vo vlastnom tele a tak ju nasilu prehľadal.

Na súde vypovedajú psychológovia, rodinní príslušníci i manažéri. Na sociálnych sieťach sa ľudia rozdelili na dve skupiny. Na tých, čo veria Deppovi a na tých, čo zas jeho exmanželke.

Ak dá súd za pravdu Deppovi, exmanželka mu bude musieť vyplatiť 50 miliónov dolárov za to, že mu zničila povesť. Ona ho žaluje tiež - za to, že jej vyjadrenia označuje za lož. Žiada od neho pre zmenu 100 miliónov. Verdikt by mal byť známy do konca mája.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti