Zahraničné

Živá bábika z Bratislavy: Je to len slabý odvar toho, čo je v Anglicku

Gs03.ziva_babika.jpg
Zdroj: TV Markíza

Presvedčte sa na vlastné oči.

Pamätáte sa ešte na slovenskú bábiku s umeleckým menom "Lea Wang"? Na svete nie je jediná, ktorá dokáže presedieť pred zrkadlom hodiny denne, len aby sa z nej stala osoba ako z inej planéty. Podobnú, no ešte snáď radikálnejšiu premenu sa snaží docieliť aj Angličanka "Lhouraii Li". Tá je ďalšou ženou, ktorá túži vyzerať ako dokonalá živá bábika. A takejto vizáži je ochotná obetovať denne neuveriteľné štyri hodiny.   

Zdroj: TV Markíza

Obočie si nakreslila na čelo

Angličanka dokonca absolvovala aj špeciálny kurz, aby sa naučila namaľovať si dvakrát väčšie oči. Nosí špeciálne kontaktné šošovky a obočie si tiež vyholila, aby si ho mohla nakresliť na čelo. To však nie je všetko. Na oči si nalepí 14 párov umelých mihalníc naraz. Nenamaľovaná sa nepohne z domu ani na krok. 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Problémy s oblečením

Slovenská bábika Lea má s oblečením veľké problémy. Šaty na jej osí driek (56 centimetrov) v obchodoch len tak ľahko nenájde, a tak je nútená šiť si sama. Oblečenie inšpirované japonskou kultúrou nosí aj anglická bábika. Tá si ale na rozdiel od Bratislavčanky oblieka výlučne ružové veci. V tele bábiky sa páči nielen sebe, ale aj svojmu priateľovi Nathanovi. 

Zdroj: DailyMailBRATISLAVA/lp

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.