Zahraničné

Prvé na čo myslia sú drogy. Otrasné video troch závislých sestier

Untitled-16.jpg

Mladé, pekné a všetky tri závislé. Valeen, Amanda a Tiffany si denne pichajú heroín.

Spájajú ich drogy. Konkrétne heroín. Tri sestry Valeen, Amanda a Tiffany dennodenne bojujú so závislosťou na heroíne. Dr. Phil, uznávaný americký psychológ, ktorý má reláciu, kde radí a pomáha rôznym ľuďom, si zavolal rodičov dievčat, ktorí sa pozerali na jeden deň v živote ich dcér. Video bolo srdcervúce.

Linda a Rich sa pozerali na to, ako ich dcéry ráno vstanú a prvé, čo urobia je, že si pichnú svoju dávku. Dnes 27-ročná Valeen bola kedysi najpopulárnejšie dievča v škole a chcela ísť na vysokú, stredná 25-ročná Amanda bola kráľovnou plesu a stať sa dentálnou hygieničkou. Dvadsaťdvaročná Tiffany, benjamín rodiny, bola výbornou športovkyňou. Kedysi.


Všetky tri však pod vplyvom heroínu hlboko klesli a teraz je táto droga to, čo ich najviac spája. „Keď sa doobeda zobudíme, prvá vec je dostať sa do hladiny, ktorú potrebujeme," hovorí vo videu najstaršia Valeen. Dievčatám dali kamery do auta aj bytu, aby zistili, ako to s nimi vyzerá.


Valeen sa hneď ráno stretla so svojim dílerom, ktorý jej dal dávku a tá už nevydržala a pichla si ju priamo v aute. Stredná Amanda najprv šnupala, teraz si už drogy pichá aj ona. Tiffany len nedávno prepustili z väzenia, zatknutá bola pre drogy už štyrikrát. „Je to začarovaný kruh," hovorí.


„Nemôžem sa na svoje dcéry pozerať. Nenávidím ich. Je to nechutné, hanbím sa za ne," povedala pre dailymail.com ich matka Linda, ktorá sama bojovala so závislosťou na kokaíne, keď boli dievčatá malé. Mali to teda po kom zdediť.


Závislosť na heroíne ovládol každý aspekt života sestier. Má katastrofálne následky. Valeen je prostitútka, ktorá si na drogy pre ňu a sestry zarába sexom s mužmi. Má dokonca dcéru, ktorú je však vzali po tom, čo si pichla drogy pred ňou.https://www.youtube.com/watch?v=DEavJdLYxtcUSA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.