Zahraničné

Vrah! To napísali Kramnému na auto

Kramnému napísali na auto, že je vrah
Zdroj: tn.cz/TV NOVA

Prípad rieši polícia.

Petr Kramný musel počítať s tým, že keď sa vráti do Karvinej, kde býva, stretne sa aj s otvorenou nenávisťou. To sa aj stalo. Čo mu ľudia teraz odkázali?

Podľa informácií TV Nova sa Kramný 21. novembra prebudil, a keď prišiel k svojmu autu, zistil, že na neho niekto nastriekal nápis vrah!

Zdroj: tn.cz/TV NOVA
Informáciu, že niekto takto na Kramného česť zaútočil a poškodil mu jeho feliciu, potvrdila aj moravskosliezska polícia. Okrem toho mu páchateľ tiež vypustil pneumatiky.

V súčasnej dobe už má Petr Kramný auto v poriadku, nápis mu pomohol odstrániť kolega z autolakovne.

"Odovzdal som celú vec polícii a viac ju teraz komentovať nebudem," povedal portálu TN.cz k posprejovanému autu Kramný a z jeho hlasu bolo poznať, že na celú udalosť nemieni len tak zabudnúť.

Petr Kramný musel počítať s tým, že keď sa vráti do Českej republiky, bude tu existovať veľká skupina ľudí, ktorí sú presvedčení, že má so smrťou svojej manželky Moniky a dcéry Klárky niečo do činenia.

KARVINÁ, TN.cz

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Sýrsky prezident Bašár Asad pricestoval do Číny na svoju prvú návštevu od začiatku vojny v Sýrii.

Čína rozširuje svoj vplyv na Blízkom východe po tom, ako v marci sprostredkovala dohodu medzi Saudskou Arábiou a Iránom. V sýrskom konflikte, ktorý si vyžiadal už pol milióna mŕtvych ľudí, milióny utečencov a premenil obrovské časti krajiny na trosky, Peking stále podporuje Asada.

Krátka správa

Švajčiarsky parlament schválil zákaz zahaľovania na verejnosti, hrozia pokuty.

Pokuty siahajú do výšky až 1000 švajčiarskych frankov (1041,5 eur). Zákaz sa vzťahuje na nikáby, burky, tvárové masky či šatky na tvárach demonštrantov na verejných priestranstvách i vo verejných budovách. Existujú však aj výnimky. Zahalené tváre budú naďalej povolené v modlitebniach, počas slávností, či zo zdravotných dôvodov.

Krátka správa

Rusko v noci útočilo najmenej na šesť ukrajinských miest.

Najmenej dvaja ľudia prišli o život a ďalších 21 utrpelo zranenia. Išlo o mestá Cherson, Kyjev, Charkov, Čerkasy, Rivne i Ľvov.