Zahraničné

Na tehotnú Lauru (21) zaútočil pes. Z tváre jej vytrhal kusy mäsa

Laura Holmesová
Zdroj: itv.com

Lekári sa zúfalo snažili zachrániť jej tvár aj nenarodeného chlapčeka.

Tehotná Laura Holmesová z Nottinghamu bola na návšteve u kamarátky. Sedela na gauči a práve písala esemesku, keď sa na ňu znenazdajky vrhla sučka Koda, Americká akita, inak rasa tiež označovaná ako Veľký japonský pes.


https://www.youtube.com/watch?v=xHL2HNtykVw

Rozzúrený pes jej trhal z tváre kusy mäsa. Laura utiekla do kúpeľne, ale pes ju nasledoval a pokračoval v útoku. Tracie Taylorovú, majiteľku psa, ako prvú v Británii odsúdili podľa prísnejšieho zákona. Dostala 16 mesiacov s ročnou podmienkou a Laure musí zaplatiť odškodné. Kodu uspali.

„Nemohla som sa sama na seba pozerať týždne do zrkadla. Keď som sa videla, len som chcela zaliezť znova do postele. Je ťažké ísť von, pretože ľudia na mňa zízajú." 

Laura mala na tvári 60 stehov a čakajú ju ďalšie plastické operácie. Kvôli hrozným zraneniam sa tiež lekári rozhodli priviesť predčasne na svet jej syna Nathaniela. "Bolo to strašné. Myslela som, že umriem. V živote som o seba a syna nemala taký strach," opísala Laura hororový útok. "Lekári mi povedali, že moje zranenia sú tak vážne, že môžem byť rada, že som nažive," povedala Laura pre Daily Mail.

NOTTINGHAM/ nottinghampost.com

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.