So zalepenými očami si pomýlil počet núl. Brit následne zistil, že je bohatší ako Adele

Čo by ste robili, ak by ste mali na účte vyše 180 miliónov libier? Otázka, ktorou sa bežne môže zaoberať asi len hŕstka vyvolených. Do klubu boháčov pribudol britský manželský pár. Stačilo podať správny žreb. 

Joe Thwaite sa minulý týždeň ráno zobudil, aby skontroloval čísla lotérie. V mailovej schránke ho čakala radostná správa. Konečne sa mu podarilo vyhrať. So zalepenými očami si myslel, že 184-tisíc. 

Pozrel na tú sumu a odložil telefón. Potom ho zobral znovu do rúk a začal počítať nuly. Vtedy mu svitlo, že s manželkou nevyhral 184-tisíc, ale miliónov. V sekunde tak boli bohatší ako speváčka Adele. 

Euromiliónovým jackpotom prekonal pár z Bristolu britský rekord. V interview prezradili, ako s rozprávkovou výhrou naložia. „Máme rodinu rozlezenú po celom svete. Niektorých sme roky nevideli. Nevieme sa dočkať, kým za nimi vycestujeme. Chceme stráviť čas s ľuďmi, ktorých máme radi. Namiesto toho, aby sme sa každú minútu museli za niečím naháňať, máme teraz možnosť žiť svoj sen,“ uviedla manželka Jess. 

Žena prezradila, že už jej otec bol náruživým tipérom. Dcéry sa vraj vždy pýtal, čo by robila v prípade, ak zvíťazí v lotérii. Jess v interview povedala, že týmito rozhovormi ju otec, takpovediac, na tento moment pripravil. Okrem cestovania po svete plánujú manželia opraviť strechu na svojom domčeku, do ktorého sa nedávno presťahovali.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti