Najsledovanejší súdny proces: V kauze Deppa a jeho exmanželky zazneli záverečné reči

Najsledovanejší súdny proces: V kauze Deppa a jeho exmanželky zazneli záverečné reči
Zdroj: TASR/AP

Ostro-sledovaný súdny spor hollywoodskych exmanželov ide do finále. V kauze Johnnyho Deppa a Amber Heardovej zazneli záverečné reči. Porota sa radí o konečnom verdikte, ktorý zrejme zmení povesť minimálne jedného z hercov. 

Viac ako sto hodín súdnych výpovedí, počas ktorých vyšlo najavo množstvo chúlostivých detailov z búrlivého manželského života Johnnyho Deppa a Amber Heardovej. 

Šesť týždňov trvajúci verejne vysielaný spor sledovali po celom svete milióny ľudí. V americkej Virgínii advokáti slávneho niekdajšieho páru vložili všetko do záverečných rečí. 

Prečítajte si tiež:

​Depp svoju exmanželku žaloval za to, že sa v článku pre britský denník označila za obeť domáceho násilia. Jeho meno síce nezmienila, on však tvrdí, že mu zničila kariéru.

Z ohovárania, fyzického a psychického týrania sa navzájom obviňujú obaja - požadujú astronomické odškodné. Päťdesiat miliónov dolárov má ísť pre Deppa, dvojnásobok Heardovej. Obaja však tvrdia, že im nejde o peniaze, ale o česť. 

Porota má pred sebou neľahkú úlohu. Jej verdikt sa nesmie zakladať na súkromných predsudkoch a sympatiách. Rozhodnutie, na ktoré čakajú okrem hollywoodskych exmanželov aj tisícky sledovateľov, by malo padnúť budúci týždeň. 

 

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti