Zahraničné

Brutálne video. To, čo urobila opatrovateľka dievčatku, je príšerné

Dievčatko nechcelo jesť kašu, pestúnka ju brutálne týrala.
Zdroj: YouTube

Malá Aneela si prežila doslova peklo.

Ďalší odstrašujúci prípad. Opatrovateľku v Ugande tajne zachytila bezpečnostná kamera, ako brutálne a najmä bezdôvodne týra dieťa. To, čo je na videu, je naozaj príšerné.

Všetko sa to začína nevinne. Jolly Tumuhiirweová (22) kŕmi dvojročnú Aneelu kašou. Dievčatko už ale nechce jesť, pestúnka ju udrie niekoľkokrát po hlave, Aneele sa pozvracia a vtedy sa začína peklo. Žena ju sotí na podlahu, udiera baterkou a akoby tej brutality ešte nebolo málo, postaví sa na ňu a začne po nej dupať.

Zdroj: YouTube


Otec malého dievčatka, Eric Kamanzi, si prezrel zábery z bezpečnostnej kamery, ktorá bola nainštalovaná v ich dome po tom, ako zistil, že jeho dcéra je samá modrina. S hrôzou sledoval nepochopiteľný útok. Namiesto konfrontácie pestúnku poriadne zmlátil a vyhodil. Žena bitku ohlásila na polícii. Otca, ktorý zobral spravodlivosť do vlastných rúk, zatkli. Muž sa však bránil a polícii ukázal hororové video. Obvinenia voči nemu nakoniec stiahli a vyšetrovať začali opatrovateľku. Tá sa zo svojho ohavného činu bude zodpovedať pred súdom. Obvinili ju z pokusu o vraždu. Pestúnka skončila na vozíčku, malá Annele sa zotavuje v nemocnici.

Upozorňujeme, že video je nevhodné pre slabšie povahy.


https://www.youtube.com/watch?v=9bw-IO3kK3U


KAMPALA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.