Malí chlapci pri hre na pláži vykopali telo mŕtveho dieťaťa

239B1D4100000578-2854544-image-24_1417319677028.jpg
Zdroj: Daily Mail Australia

Polícia a odborníci majú obavy o psychiku detí, ktorým sa naskytol traumatizujúci pohľad. Telo dieťaťa sa zatiaľ nepodarilo identifikovať.

Otrasný nález našli len 6 a 7-roční chlapci pri hre na pláži. Chlapci pri hrabaní v piesku vykopali telo malého dieťaťa. Polícia a odborníci majú obavy o psychiku detí, ktorým sa tak naskytol traumatizujúci pohľad.

Deti sa hrali na južnom konci pláže Maroubra Beach v austrálskej Sydney. O náleze ihneď informovali otca, ktorý zalarmoval políciu. K dispozícii sú im teraz psychológovia, ktorí sa obávajú, aký vplyv môže mať na nich takáto traumatizujúca situácia.

Privolaní policajti prehľadávali miesto celé dopoludnie a v špeciálnom oblečení odstraňovali telo z piesku 13 hodín. Vážne obavy však majú aj o matku zosnulého dieťaťa, ktorú sa pokúšajú nájsť, aby identifikovala telo.

Zdroj: Daily Mail Australia

Svedok nepríjemnej udalosti, ktorý v tejto oblasti často trávi chvíle na surfe, povedal, že práve tieto časti pláže sú veľmi problematické. Podľa neho malo ísť o telo dievčatka, no inšpektor pre denník DailyMail túto informáciu nemohol potvrdiť. Pre rozklad tela ešte identifikácia pohlavia nie je totiž možná.

Dieťa bolo nájdene v piesku v hĺbke 30 cm približne 30 metrov od hladiny mora. Polícia presnú príčinu smrti dieťaťa bude vyšetrovať. Všetci miesti obyvatelia a pracovníci pláže sú udalosťou šokovaní a zhrození.

Zdroj: Daily Mail Australia

https://www.youtube.com/watch?v=BSdhpaRFpBw


SYDNEY/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti