Zahraničné

Učiteľky, ktoré zviedli svojich žiakov. Najmladší mal 11!

Učiteľky Hope Jacoby zviedla študenta.

Namiesto hodín matematiky dávali hodiny sexu.

Namiesto doučovania o pár hodín naviac dávajú niektoré učiteľky svojim žiakom skôr prax zo sexuálnej výchovy. Pozrite si galériu učiteliek, ktoré zviedli svojich žiakov.

Beth Geisel


Učila na kresťanskej škole v štáte New York. Pohlavný styk mala so 16-ročným študentom. Neskôr na súde vysvitlo, že zo študenstkých radov mala ešte troch ďalších milencov.

Stephanie Ragusa


Stephanie učila na strednej škole v Tampe na Floride. V roku 2008 mala pomer s dvoma študentmi vo veku 14 a 16 rokov. Usvedčená bola vďaka výpovedi jedného z nich, ktoý na súde detailne opísal učiteľkino tetovanie na intímnych partiách.

Rebbeca Bogard


Rebbeca Bogard vozila svojho študenta na nákupy a začala mu posielať erotické textové správy. S 15-ročným školákom mala pomer pol roka. Za sex mu aj platila.

Carmina Lopez


V roku 2008 bola obvinená, že mala štvorročný vzťah so študentom, ktorý mal na začiatku ich vzťahu len 11 rokov. Učiteľka mu kupovala darčeky, ale tie mu dávala až potom, ako ju uspokojil.

Hope Jacoby


Učiteľka telocviku mala pomer s dvomi chlapcami vo veku 14 a 17 rokov. Najčastejšie mala s chlapcami sex na školskom parkovisku alebo v telocvični.

Jennifer Mally


V roku 2007 bola obvinená zo znásilnenia 16-ročného chlapca. Usvedčila ju nahrávka, ktorú vyrobil po prvej súloži študent. Hovorila na nej: "Máš len 16, keď na to niekto príde, tak pôjdem do basy."

Sandra Binkley


Sandra bola učiteľkou na strednej škole v Portlande. V roku 2007 bola zatknutá za sex so 17-ročným študentom v priestoroch školy počas prestávky. Neskôr sa priznalo ďalších päť študentov, ktorí s ňou mali sex.

Carrie McCandless


V roku 2006 ju odsúdili na 23 rokov vo väzení za sex so 17-ročným študentom. Všetko sa stalo na strednej škole v Brightone, kde pracoval jej manžel ako riaditeľ školy.

Lisa Lavoie


Učiteľku odsúdili na osem rokov väzenia za pomer so 14-ročným chlapcom, ktorý mala v roku 2009. Stalo sa tak krátko potom, čo spolu utiekli. Polícia ich našla v moteli práve počas pohlavného styku.

Pamela Rogers Turner


Odsúdili ju na štyri roky väzenia za pomer s 13-ročným študentom zo základnej škole v McMinnville. Usvedčilo ju video, ktoré nakrútila na mobilný telefón. Študent ho potom nahral na YouTube.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.